Rozdělení dětí do skupin na tréninky 7.-22.12.2020!!!

Vážení rodiče,

v příloze věnujte prosím pozornost rozdělením dětí do skupin na tréninky na následující 3 týdny do Vánoc. Trénink ve středu 23.12. již z důvodu školních prázdnin nebude. Rozdělení vám bylo zasláno na váš email.

Sraz s lektorem je vždy před konkrétním sálem v čas zahájení tréninku. Tedy děti se samozřejmě v šatně s předstihem převlečou a v roušce a s pitím, převlečení, přezutí 🙂 a počkají před svým sálem. Časy i dny tréninků jsou zachovány.

Pondělí a středa tréninky pouze v Krašovské, v úterý již bude v Krašovské pouze hodina od 17 do 18 hodin a jen pro některé děti!. Úterní tréninky jak jsme již dříve avizovaly budou po zrušení limitů na počet trénujících dětí natrvalo přesunuty na 4. ZŠ.

Pozor v úterý od 16 do 17 hodin a od 17 do 18 hodin nově tréninky v tělocvičně na 4. ZŠ, Kralovická 12, Plzeň-Lochotín. Parkoviště přímo u školy a před tělocvičnou. Vstup je u tělocvičny. Zde na vás bude čekat lektor.

Odkaz na mapu s vyznačením vstupu: https://mapy.cz/s/rajogotuko.

V případě nejasností nás co nejdříve kontaktujte. Věříme, že budete vy i vaše děti dodržovat veškerá nařízení a opatření a že si i tak s dětmi tréninky užijeme. Samozřejmostí je, že se tréninků mohou účastnit jen naprosto zdravé děti, tedy bez jakýchkoliv projevů respiračního onemocnění (kašel, rýma…).

Děkujeme za pochopení!

Rozvrh platný od 7. do 22.12.2020:

Napsat komentář